Pirkinių krepšelis:

0 prekių - 0,00 €
Jūs neturite prekių savo pirkinių krepšelyje.

0

Call us now: (+372) 6 518 040

Elementai 1 į 1023 viso

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

TehnoTurg-T järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just TehnoTurg-T järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest TehnoTurg-T järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil. 

 TehnoTurg-T järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

TehnoTurg-T järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

TehnoTurg-T järelmaksu tavatingimused on järgmised:

 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Periood kuni 3 aastat

TehnoTurg-T järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2000-eurose laenusumma puhul 36 kuuks fikseeritud intressiga 11% algsummalt aastas ja lepingutasuga 15 eurot on krediidi kulukuse määr 22.52%, kuumakse suurus 75.21 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2707.4 eurot.

0 Comments | Posted in Uudised By Tehnoturg

Ootamatult saabunud pakane, mis toob kaasa krõbedad miinuskraadid, ei ole meie laiuskraadil enneolematu nähtus, vaid on talvekuudega kaasnev argihommik. Lisame siia juurde veel autoaku, mille esmane noorus ja tervis jäi viie aasta taha ning käes ongi reaalsus – kas akus on ikka veel nii palju powerit, et saab sel korral veel auto käima. Või on kogu lootus naabrimehel, et sel ikka auto läheb käima ja kas tal on aega, et mängida „krokodillidega“.

 

 

Oktoobri lõpus Eestit tabanud esimene lumi ja parajalt külmad ilmad saabusid jaoks õigeaegselt, sest just saabus toimetusse kolm komplekti akupankasid, milledel lisavõimalusena komplektis stardiabi ehk rahvakeeli „krokodillid“.

 

 

Teooria
Tavapäraselt seostuvad akupankadega nutiseaded ja muud kaasaskantavad vidinad, mis vajavad laadimist ka seal, kuhu Elektrilevi traadid ei ulatu. Metsas matkates või jõel kanuuga aerutades ei leia kindlasti igas peatuspaigas voolupesa ja ometi tahab elu elamist ehk nutiseade voolu, et seda sihipäraselt kasutada - internetist uudistada, mis laias maailmas toimunud on ning anda headele sõpradele teada enda tegemistest, seda nii teksti kui piltide abil.

Akupanga kõige tähtsam omadus on tema mahtuvus. Nii nagu akude puhul, on ka akupangal mahtuvuse ühikuks Ah. Mahtuvuse osas ei ole mitte mingisugust vahet, kas kirjutada pakendile 18000 mAh või 18 Ah. Kuna aga suuremad numbrid müüvad end miskipärast paremini, siis seetõttu kasutavad akupankade tootjad tuhat korda väiksemat ühikut mAh.
Teiseks oluliseks parameetriks akupanga juures on voolutugevus. Nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks on täiesti piisav USB laadimisväljund 2,1 A. Nii on teoorias selline akupank võimeline laadima nutiseadmeid ligi üheksa tundi, kuid autoaku puhul ei ole kahest amprist mitte mingit kasu. Isegi 100A on käivitusvooluna auto jaoks vähe, piisavaks tugevuseks võib lugeda 400A.
Ehk siis selle teooria osa kokkuvõtteks võib öelda, et need akupangad, mis mõeldud vaid nutiseadmete laadimiseks, ei sobi kindlasti autole käivitusabiks. Auto käivitamiseks on vajalik võimsamat seadet.

 

 

Saame tuttavaks

President pumpab rehvi

Vaatame kolme erinevat komplekti ning proovime neid ka reaalsetes situatsioonides. Laual siis kolm komplekti: President MPB-6000, Midland ENERJUMP WORK, Cobra Jumppack.


Kõiki kolme saab kasutada tavalise akupangana, sest kõigil on komplektis kaasas enamlevinud nutiseadmetele sobivad USB kaablid. Ühe erandiga – puudu on kõigil USB-C kaabel. Aga uuemate Android ja Lumia telefonide omanikud ei pea muretsema, sest  kõigi USB väljundid on suutelised välja andma vähemalt 2,1 A voolu, millest piisab telefoni originaalkaablit kasutades päris kiireks laadimiseks. Kui kasutada akupanka vaid nutitelefoni laadimiseks, siis siin kehtib lihtne aritmeetika – jaga akupanga mahtuvus oma seadme akumahtuvusega ning saadki laadimiskordade arvu. 
Testimisel selgus, et nutitelefonid on täna juba targemad kui nende kasutajad. Nimelt ei tasu jätta telefoni ööseks akupanga otsa laadima, sest hommikuks võib olla akupank tühi või pooltühi. Nimelt arvavad, et tegemist on tavalise laadijaga ning aku täitumisel hakkab telefon kasutama näiteks tarkvara ning rakenduste uuendamisel puhtalt akupanga energiat, säästes niimoodi enda akut.
Enerjump Work pakub juurde võimaluse laadida ka 19V sülearvuteid, sest komplektis on kaasas erinevad arvutilaadimise otsikuid.

 

 

Praktika

Tõe kriteerium on praktika ning kaks kuus on paras aeg panna seadmed proovile.

President käivitab Novembri alguses ootamatult alla sadanud lumi tekitas „ootamatult“ nagu iga talvealguses pikad järjekorrad rehvivahetuse kohtades ning tekkiski hea võimalus panna proovile Presidend MPB-6000 lisavõimalused. Pere teisel autol on velgedel kaks komplekti rehve ning nii saigi ühel õhtul garaažist välja veeretatud talverehvide komplekt ning need oma hoovi peal ära vahetatud. Nii kompressoril kui akupangal on oma LED lamp, mis koos tagasid õhtul peale seitset vahetamise täita valgetes oludes.
Kuid ühe agaga – kompressori lamp asub teisel küljel kui voolik ning sellest tulest rehvirõhu kontrollimisel eriti abiks ei ole. Abiks nii ventiili otsiku leidmisel kui ka manomeetri skaala vaatamiseks on akupanga tulest. Rehvirõhu tõstmine 1,5 2,1 võtab aega veidi alla viie minuti ning skaala on täpne (kontrollitud kahe erineva manomeetri abil).

Järgmises katses osales Renault Espece, mis oli jäänud lumetulekul seisma ning vajas detsembri keskpaigas käivitusabi. Aku pealt pinget mõõtes näitas voltmeeter 11,5V, mida on käivituseks ilmselgelt vähe. Presidenti abil said eelsüüteküünlad küll soojaks, kuid 2,2 liitist mootorit käima ei suutnud aidata. Krokodillide pealt mõõtes oli akupank täis, andes välja 12,8V. Täiesti teadlikult oli kaasa võetud ka Enerju

Cobra käivitab

mp komplekt, millel nii mahtuvust kui hetkelist jõudu kõige rohkem.
Enerjumpi käivitusjuhtmed on varutatud  intelligentse kontrolleriga, mis kontrollib abi vajava aku pinget ning väldib vale polaarsuse kasutamist (pluss/miinusjuhe vastupidi). Ja oh imet – teisel katsel saime automootori pöörlema ning auto käima.

Ka Cobra sai omad tuleristsed, kui jaanuaris saabusid ööd, mis tõid kaasa alla kümne kraadised miinusnäidud. Mitsubishi Colt lihtsalt keeldus ühel hommikul iseseisvalt käivitumast. Põhjuseks lühikesed linnaotsad, mis ei ole miinuskraadide puhul eriti soosivad aku laadimise osas. Garaažist Cobra välja, klemmid külge ning juba esimesel katsel võttis automootor eluvaimu sisse.

 

 

 

Tehnilised andmed

 

 

President MPB-6000

President mpb-6000

Li-Ion 6000 mAh

 Käivitusvool: 200A
Hetkeline: 400A
Soovitus: kuni 3.0 l mootoriga autodele
USB laadija: 5V / 2,1A
Komplektis: USB neli-ühes kaabel – microUSB ja miniUSB, Apple lai ja Lighting
Kuni 1000 laadimistsüklit
Laadija: 5V/2A USB kaabel + sigaretisüüteli otsik

LED lamp kolme funktsiooniga
Lisavarustuses on kompressor manomeetri ja valgustiga
Palliotsik, jalgratta rehviotsik
Kõik mugavas tugevast plastikust karbis.

Kiitus: täpne manomeeter, mugav riist autorehvide, jalgratta kummide ning pallide pumpamiseks
Laitus: suurema mootoriga autod jäävad jänni, veendu ette stardiabi andmist, et akupank oleks täiesti täis laetud!

President MPB-6000 akupank 6000mAh, auto käivitusabi ja kompressor

 
Cobra CPP8000 Cobra Jumpack CPP8000

Li-Cobalt 6000 mAh
Käivitusvool: 180A
Peak: 360A
Soovitus:
USB laadija: 5V / 2,4A
Komplektis USB neli-ühes kaabel – microUSB ja
miniUSB, Apple lai ja Lighting
Kuni 1000 laadimistsüklit
Laadija: 5V/2A USB kaabel + sigaretisüüteli otsik
LED taskulamp kolme funktsiooniga

Kiitus: väga hea LED lamp, saab hakkama kuni 2,0 liitriste autodega, väga kompaktne
Laitus: suurema mootori puhul tasub vaadata mõnda teist mudelit

 

Cobra CPP 8000 Jump Starter / Power Bank 6000mAh

 

Midland ENERJUMP WORK

Enerjump work

Mahtuvus: 18000mAh  Väljundvool: 5V‐1A / 5V‐2A / 12V‐10A / 19V‐3.5A 
Komplektis:  microUSB ja miniUSB, Apple lai ja Lighting
Käivitusvool: 300A
Hetkeline vool: 600A
Soovitus: bensiinimootoriga autodele kuni 6000 CC, diisel 3000 CC
Kuni 1000 laadimistsüklit
Lisavarustus: erinevad sülearvuti otsad, mis sobivad 19V sülearvutite laadimiseks
Komplektis kaasas tugevdatud kaantega riidest karp, kuhu mahuvad kõik otsikud, laadijad ning akupank ise.
Kiitus: saab hakkama enamus autodega, sobides nii sõiduautole kui mikrobussile. Väga hea LED lamp ning võimalus laadida sülearvuteid. Neist kolmest parim.

 
Midland ENERJUMP WORK - Jump starter energy pack 18000mAh

 

 

Kokkuvõte

Mida laetum on autoaku, seda parem on tema külmataluvus ja seda pikem on konkreetselt autoaku puhul ka tema eluiga, pliiakudele meeldib täis olla.
Kui plaanis on soetada oma nutiseadmetele akupank ning kodus on mitte just kõige uuem neljarattaline, siis tasub mõelda veidi laiemalt ning lisada valikuvõimaluste hulka üks siintoodudu käivitusabiga akupankadest. Alati saab abi kindalaekast, kuhu mahub nii kenasti üks väike akupank koos vajalike otsikutega. Olgu neiks siis „krokodillid“ autoaku turgutamiseks või USB kaabel nutiseadme laadimiseks.

 

 

Kõik meie valikus olevad stardiabid leiad siit

0 Comments | Posted in Uudised By Tehnoturg

Seoses taasiseseisvumispäeva tähistamisega on meie Tallinna pood 20. ja ka 21. augustil suletud. Kõik sellel ajal vormistatud tellimused jõuavad käsitlusse 24. augustil.

Ilusat taasiseseisvumispäeva .

0 Comments | Posted in Uudised By Erko Ensling

28.05.2015 Cobra CWA BT310E AirWave Box wireless Bluetooth speaker


Cobra AirWave Box:


 • Wireless - equipped with Bluetooth technology, listen your favourite music from your smartphone or -pad.
 • Toattaly waterproof - sertificated with class IPX7, up to 30min in depth of 1m, further more it floats.
 • Rough and robust chassis - Cobra AirWave Box is covered with rubber material and is resistable of heavy impacts and falls.
 • Equipped with a powerful Li-Ion battery - listen your music up to 10 h in a row.
 • Be connected - the device mutes automatically your music, when there's a incoming call.
 • In addition, Cobra AirWave Box has an AUX input(auxiliary port - 3.5mm input) and an USB charging cable, so it is possible to listen music from your PC or MP3-player. These versatile functions make Cobra CWA BT310E AirWave Box wireless Bluetooth speaker a must for daily and leisure activities. It can be used both indoors and outdoors.  With Cobra AirWave Box you can listen your favourite artists on the go, sunbathing on the beach, during hiking or picnic even at a party, no need to worry about water or any kind of liquids. Class IPX7 waterproofness takes care of it, if you dont belive it watch the video below.

  Tehnika TV tested products bought from Tehnoturg, like all Cobra Wireless Series speakers, but also Cobra batterybanks, take a look.

  Video from Tehnika TV 5th of Feb 2015:  Shop from our store - Selection of Cobra Wireless Bluetooth Series:


  Cobra CWA BT310E AirWave Box Waterproof and Floating Stereo IPX7 Rated Wireless Speaker Cobra CWA BT320E AirWave 360 Voice-Enabled Bluetooth Speaker with Hands-free Calling Cobra CWA BT300E AirWave Mini Rugged Dust & Waterproof Mini Wireless Speaker Cobra CWA BT160E AirWave Bluetooth Music Receiver

  Shop from our store - Selection of Cobra batterybanks:


  Cobra CPP 100 E Compact Solar USB Power Bank 6000mAh Cobra CPP 50 E Compact 3-Output USB power bank 5000mAh Cobra CPP 7500 E Jump Starter / Power Bank
  0 Comments | Posted in New Products By Taavi Jõgeva

  23.03.2015 Midland ER300 emergency device


  Midland ER300 is an emergency device, powerbank, AM/FM radio receiver and powerful flashlight all in one!

  Ideal for daily use or outdoor activities like camping, hiking, but also a necessary device for emergency situations.

   

   

  Features:

  -Multiple Sustainable Power Sources – Solar, hand crank, rechargeable battery

   

  -Extremely Bright Flashlight Uses Cree®* LEDs – 1400 Lux

   

  -SOS Flashlight Beacon – Activates Morse code for emergency assistance

   

  -Ultrasonic Dog Whistle - May assist search and rescue teams in locating individuals during an emergency situation

   

  -Long Battery Life – 2000 mAh rechargeable Li-Ion battery gives up to 25 hours of normal use

   

  -Smartphone/Tablet Charger – Charge your devices through USB connection

   

  -Low/High Flashlight Brightness Settings – Lets you adjust to conserve battery life

   

  -Ideal for Emergency Preparedness, Camping, Beach, Park, and Everyday Use

   

  -6 ‘AA’ Battery Back-Up Power Option**

   

  -Dimensions 192×86×57mm

   

  -Weight 470gr (battery included)

   

  -Cree® is a registered trademark of Cree, Inc. or one of its subsidiaries.

   

  -AA batteries not included

     What's in the box:

  -Radio with Rechargeable Battery

   

  -Mini USB Charging Cable

   

  -Owner’s Manual     Midland ER300 Emergency Solar charger, Dynamo, Powerbank AM/FM Radio

  0 Comments | Posted in Uudised By Taavi Jõgeva

  19.03.2015 M-Flare

  2015-03-19 21:50

  19.03.2015 M-Flare


  PowerFlare safety lights feature the latest in LED light technology, emitting light in all directions and can be seen for miles at night. Each PowerFlare unit is about the size of a hockey puck yet is strong enough to withstand being run over by trucks at highway speeds. 
  Perfect for Agriculture, Harvesting Season, Tractor, Combine. Truck - Trailer - Snowplow - Car - Golf Cart - Boat - Marina - Bike


   

   

  This compact 16 LED’s emits 360° of ultra-bright light, visible for miles away. It is waterproof and so tough; you can run it over with a tank!
  Unlike flashlights with alkaline batteries or chemical light sticks, Safety light units can handle extreme temperatures and extreme situations (intrinsically safe).
  Small enough to keep in a saddle bag, tank bag, or even those small under seat storage spaces that most bikes have.


  The Safety Light has 9 flash patterns. Press the ON/OFF BUTTON to rotate through the following 9 light patterns:

  1. Rotate

  2. Double Flash

  3. Single Flash

  4. Alternating Blinks

  5· SOS Rescue (Morse Code)

  6. Steady ON High

  7. Steady ON Low

  8. 2 LED Flashlights

  9. 4 LED Flashlights

  10· Off    

  RANGE OF USE:


  1. Safer and ecologically better for our environment than flame style emergency road flares. No spark, open flame, fumes or toxic chemicals are produced when using the LED Road Flare.

  2. Shock resistant construction makes the Flare very durable and can withstand the impact of roadside traffic. Can even be run over by a truck and still operate. Used by fire, police, and other emergency responders.

  3. Lie flat or on its edge depending on your reference. Place on the road, at construction sites, vehicle bumper or other surface and anywhere needing emergency signaling.

  4. The LED Road Flare is waterproof so it may be used for marine applications and safely in wet environments, including submerged to a depth of 33 feet. Will float unless secured.

  5. Using the magnet on the back, attach to any magnetic metal surface. Place on a vehicle, fence, or other metal surface.

  NOTE: It is not recommended that you disassemble the Flare. If it is not reassembled correctly it may result in failure of the waterproof seal and damage to the unit.  M-Flare 6pcs with charger 12v/230v

  Žymės:

  0 Comments | Posted in Uudised By Zane Sproge

  18.03.2015 Bluetooth Intercom system MIDLAND BT EVA


  The Midland BT can not only be connected, in Bluetooth mode, with a mobile phone, GPS sat nav or MP3 stereo music player, but can even be used, via a connecting socket, with wired iPod/MP3 players or PMR446 2-way radios for bike-to-bike communication over greater distances.  The Midland BT City also works as a wireless rider/pillion intercom system, with a range of up to 200 metres, when used in conjunction with a second headset from the BT City or Eva intercom range. In combination with an MP3-enabled mobile phone, it is also possible to control the Forward/Reverse and Play/Stop functions. Grippy buttons make it easy for the motorcycle rider to use these functions.

  The Midland BT system is splash-proof. It has a compact design, and can be mounted in two ways to the helmet: by means of a clamp or by way of a double-sided adhesive foil, which makes it compatible with almost any helmet system, whether jet, flip, or full-face. Battery life exceeds 8 hours! This product is CE marked according to the RTTE Directive (99/5/EC).  Attention: before using BT City/BT Eva for the first time, remember to recharge it for at least 5/6 hours!

  Compatible with other Midland BT City units and its ladies equivalent, the Eva model (BT by the way stands for Bluetooth, not for the telecoms operator we all know and love; expect a superior service from this unit!)

   

  Features:

  -Bluetooth headset devices

  -Intercom 200 meters

  -Talk time up to 8 h

  -Bluetooth 2.1 (DSP)

  -USB/PC programmable

  -For up to 2 users “Rider-to-Passenger”

  -Stereo music

   

  Specifications:

  -Intercom for 2 users, full-duplex

  -Range up to 200m

  -Talk time Up to 8 h

  -Talk 2 All radio device

  -Handlebar remote control (optional)

  -stereo speakers

  -PC Programmable

  -Bluetooth 2.1 (DSP)

  -External antenna

  -Speakerphone / Vox (intercom / phone)

  -AGC Automatic volume adjustment

  -Suitable for all helmet types

  -Bluetooth connections: Cell phone/GPS/MP3, radio via Bluetooth

  -Cable connections for the driver and passenger to iPod/MP3 and radio (PMR 446)

   


  Package containt: 1 MIDLAND BT eva intercom, stereo headset with goose neck and helmet microphone, a stereo cable for iPod/MP3 player, mounting sets with double-sided tape and clamp mount and USB charger.


  Midland BT EVA Bluetooth Stereo Intercom SINGLE PACK

  0 Comments | Posted in Uudised By Zane Sproge

  ALBRECHT Tectalk Float waterproof PMR446 transceiver


  ALBRECHT is the ideal solution for the professional and recreational area. The high quality feel, the robust housing and the maximum range of up to 10 km makes the Tectalk float constant companion to wind and weather in the outdoor area. The Tectalk float has numerous other functions to very simple and easy operation.  -Solid device with high quality optics
  -Ideal for professional applications
  -IPX7 Waterproof and floatable
  -38 CTCSS codes for undisturbed conversations
  -Switchable transmitter power ( 500/50 mW)


  Features & Functions:

  -Waterproof IPX7 (floatable)

  -8 PMR channels

  -38 CTCSS codes per channel

  -Transmission power 500/50 mW

  -Keypad lock 5 ringtones

  -Automatic Squelch

  -Roger Beep VOX function

  -Scan function

  -CTCSS Scan

  -Dual Watch

  -Energy saving mode

  -Battery indicator

  -Headset jack

  -The dimensions are 135 x 62 x 37mm (HXWXD) without antenna, measured with antenna height 215 mm

  -The weight of the device is 205 grams.


  Scope of supply:

  1x Tectalk float with walkie-talkie antenna
  1x Li-Ion battery 950 mAh 
  1x Adapter for ALBRECHT Headsets 2,5 mm jack
  1x desktop charger with power adapter 
  1x Belt Clip


  ALBRECHT Tectalk Float waterproof PMR446 transceiver  0 Comments | Posted By Zane Sproge

  12.03.2015 Cobra 900 Drive HD 


  Cobra CDR 900 E is plug and play high quality car camera. Full functionality daily car camera for a safety drive on the road. WiFi enabled capability enhanced the camera which provides the driver the ability to review the footage directly.   

  Package Contents:

   

  -Cobra Drive HD Dash Cam (CDR 900)
  -Suction cup car mount
  -12V power adapter
  -12′ USB power cable
  -USB sync cable
  -Lanyard mount
  -User manual  Hardware design

  The camera itself is small and compact, which is what you want in a dash cam since it has to be mounted in your car typically in front of the rearview mirror on your windshield. The face of the camera has the Cobra logo and the lens, while the back side has a 2 inch color display, two buttons that control power and recording, and a speaker.   

  On one side you’ll find a microphone, a microSD card slot with an 8GB card installed and a 2.5mm GPS receiver connector. Cobra plans to offer a GPS receiver at some point that can be connected to this camera to provide realtime GPS location info to go along with captured video.

   

  On the other side of the camera you’ll find a micro USB connector and a micro HDMI connector. The USB connection is used to provide power to the camera and to connect it to your computer to view or transfer video. The micro HDMI connector allows you to connect the Cobra Drive HD camera to an HDMI enabled display. You’ll need to provide your own micro HDMI cable to use this feature.  The top edge of the camera has a slot for the included tripod mount.   

  As soon as you start your car’s engine, the camera will power on and will make a shutter noise like it’s snapping a picture. It then starts recording video automatically. Note that you can use the Drive HD as an action cam too. The difference between using it as a dash cam and an action cam is that in dash cam mode it will record in a continuous loop and will also record emergency videos when it senses that there has been a sudden impact to your car. The built in G-sensor is an accelerometer that can detect impact and will automatically save footage 30 seconds before and after impact in a protected file on the inserted 8GB micro SD card.

   

  The camera’s interface is very basic and easy to understand. The top corner shows the camera mode, dash cam or action cam. The other corner shows the available battery life in minutes. The bottom status line shows the date and time.


  Cobra CDR 900E Dash Cam


  0 Comments | Posted By Zane Sproge

  11.03.2015 Midland XTC-400 HD Action Camera


  Simplicity! This is the philosophy of the new Midland XTC Action Cam. 
  Efficient, reliable, with a long range but especially easy to use. Take the actions, feelings, emotions without thinking about the technology, which is why our line has only one button: a single large button at the top that controls the the camera.   The mini-camera that combines sophisticated technology content with extreme ease of use. Chosen by fans of sports - bikers, winter sports enthusiasts, fans of diving, underwater fishing and many others. Thanks to the many accessories the Midland Action Cameras are versatile and suitable for any situation, ideal for every moment that must be shot and remembered.  Action Connect - With the App "Action Connect" you can access a wide range of settings, activate the zoom and take pictures or sequences of pictures.Shoot - View live streaming images coming from the XTC400 on your smart phone and tablet. Use them as a remote control.Show - View and review movies and photos from your smart phone and tablet.Share - Sharing has never been so easy! Download movies and photos on your mobile device and share them in real time with the whole world through Facebook and Youtube.No Instruction - All the information that you need to have are synthesized by three LED's located on the camera: battery status, memory status and status of the camera.

  Midland XTC-400 HD Action Camera

  Comments | Posted By Zane Sproge

  Elementai 1 į 1023 viso

  Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3